02 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1936776

RodiMood T-shirt Defolu Çıktı!

İstanbul Ümraniye'deki RodiMood mağazasından bir t-shirt aldım. Eve getirdim. Dikkat etmemişim deforme çıktı. Neyse değişime gittim. Yetkili personel almış eline t-shirte bakıyor bu yıkanmış diyor. Ya arkadaşım bir kez giydim olmayınca çıkardım getirdim diyorum hala devam ediyor. Neyse arkadaşı ikna ettim. Benzerleri var al karşılaştır bak diye.


Fişi yanlış almışım değişim yapamayacaklarını söylediler. Bende müşteri hizmetleri numarası istedim. Çalışan personel bile bilmiyor numarayı birine sordu geldi. Arıyorum açan falan yok defalarca aradım. Bugünden sonra da bir kez daha RodiMood mağazalarından alışveriş yapmayacağım. Başka firma aynı sorunla karşılaştığımda fiş almadan direk değişim yaptı.

Umut 148 Okunma

Cevaplar

  • Umut02 Ağustos 2013

    outlet ürün değildi aldığım. Şu an mesajınızı okudum 444 4 189 u aradım açılmadı telefon . olabilir belki çalışma saati dışı yarın tekrar arayacağım . Ancak dediğim gibi başka bi firma aynı sorunla karşılaştığımda müşteri hizmetlerini aradığımda bana fişe gerek yok gidip değişimi yapın demişti ve gerçektende değiştirmişti. Müşteri memnuniyeti alışverişte esas kural olmalı, müşterilerinize biraz tolerans göstermek size olumlu olarak geri döner .

  • RodiMood Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Sayın Rodimood Müşterisi, Fiş ve fatura ibraz ederek 15 gün içerisinde ürününüzün dilediğiniz gibi değişim veya iade yapabilirsiniz. RodiMood olarak kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde 30 gün boyunca değişim konusunda yardımcı oluyoruz. Outlet mağazalarımızda satılan 2. kalite ve defolu ürünlerimizde değişim veya iade yapılmamaktadır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RodiMood Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları