07 Mayıs 2013 #1783446

RodiMood Personel Kaba Davrandı!

06. 05. 13 tarihinde gittiğim Konya zafer mağazasında şube sorumlusu kabaca konuştu.
şikayet etmek için ismini sorduğumda dahada sinirlenen şube müdürü ve personel eşliğinde dışarı atıldım personel tarafından şahsıma edilen küfür ardından yediğim yumruk sonrası kendimi savunmaya çalıştım.


Bunu gören sigara molasındaki diğer 3 personel ve yanlarındaki şubenin 2. müdürü ile az önce tartıştığım şube müdürü tarafından Konya' nın en kalabalık yerinde 6 kişi (abartı değil kesinlikle) tarafından darp edildim. Karakolda hala gülüp espriler yapan bu insanlar böyle bir şirkette nasıl böyle insanların çalıştırıldığı hatta şube müdürlerinin bile bu denli rahat olması beni çok şaşırttı.

Muhammet 165 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Rodimood Müşterisi, Mağazamızın personelleri ile yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlık ile ilgili araştırmalarımızı başlattığımızı  bildirir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön