05 Nisan 2013

RodiMood Leke Yapan Parka!

Bundan bir süre önce Salihli Festiva alış merkezinde bulunan RodiMood mağazasından parka almıştım ancak mevsime uygun olmadığı için giymemiştim. Kış sonlarına uygun olan ürün olduğu için 3 hafta kadar önce giymeye başladığımda üzerine düşen şu damlarının kumaşta lekeler yaptığını gördüm; hem de çok çirkin görüntü oluşturan lekeler bunlar.


Eşim vasıtasıyla ürünü incelenmek üzere merkeze gönderilmesi amacıyla yolladığımda mağaza yetkilisi tarafından bunun asla mümkün olmadığı tepkisiyle karşılaşmış bulunmaktayız. Ben onca para vererek kötü bir kumaştan üretilen ve leke yapan parkalarını giymek zorunda değilim.

Hacı 72 Okunma

Cevaplar

  • Hacı11 Nisan 2013

    Hayret elinize ulaşmadan ürünü görmeden nasıl üründe inceleme yapıp hata olmadığını tespit edebiliyorsunuz.İnsan üstü bir takım özelliklerle mi donatılmış olarak dünyaya geldiniz acaba?

  • RodiMood Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Söz konusu şikâyetinize neden olan ürün ile ilgili yapılan incelemede üründe bahsettiğiniz gibi üretim hatası olmadığını tespit edilmiştir. Saygılarımızla, RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön