29 Haziran 2013

RodiMood Kusurlu Ürün Kabul Edilmiyor!

26 Nisan tarihinde Ümraniye RodiMood'dan aldığım gömlek ve pantolonu aldıktan yaklaşık 1 ay kadar giymedim. 1 ay sonra 1 kez giydim ve talimatlara uygun olarak 30°de ters çevirerek yıkadım. Gömleğin ve pantolonun tüylenme yaptığını gördüm.Ürünleri alırken tüylenme yapar mı diye sorduğumda kasadaki personel yapmayacağını söylemişti.


Bunun üzerine aldığım yere götürüp incelemeye yolladım.Cevap geldi ve ürünün kullanıcı hatası sonucu tüylenme yaptığını söylediler.Telefonda konuştuğum personele bana tüylenme yapmaz denildi dediğimde bana, personelimiz bilmiyordur dedi.Kabul etmiyorum dediğimde müşteri temsilcisine yönlendirdiler fakat onlarda telefonlarını açmıyor.Böyle firma olur mu?

Hakan 121 Okunma

Cevaplar

  • Hakan09 Temmuz 2013

    Üretim hatası yoksa yıkama hatası mı var ? Aynı gün başka mağazadan almış olduğum kot pantolon ve gömleği de aynı şekilde yıkadım hiç bir sorun çıkmadı. Ürünü 2.kez gönderdim yine aynı cevap geldi, tüketici haklarına başvuracağım.

  • RodiMood Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın müşterimiz Söz konusu şikâyetinize neden olan ürün ile ilgili yapılan incelemede üründe bahsettiğiniz gibi üretim hatası olmadığını tespit edilmiştir. Mağazadan ürününüzü bir kez daha incelemeye göndermeyi talep edebilirsiniz. Saygılarımızla, RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön