29 Mart 2013 #1711195

RodiMood Kazağımı Değişime Gönderdim Red cevabı Geldi!

Rodimood' dan kazak aldım sadece iki kere giydim biraz bollaştı toplansın diye ılık suda yıkadım ve kazak dizlerime kadar uzadı ben böyle bir şey görmedim iade ettim personel müdürü büyük ihtimalle kabul olur aynı fiyatta başka ürün alabilirsiniz dedi fakat red cevabı geldi.


Üründe hata yokmuş kazağın dizlerime kadar inmesi normal mi yani tekrar gönderdik rodi mood tek kullanımlık ürün mü satıyor ayrıca neye göre test edildi bizimi yanıltıyorlar mağaza müdürünün gördüğü hatayı test edenler nasıl göremiyor makinede yıkasaydım bile bu kadar uzaması normal değil.

Elif 75 Okunma

Cevaplar

  • Elif21 Nisan 2013

    Tekrar gönderdim.. madem hata yok suyun altına tutun o ürünü bakın ne oluyor? Madem üretim hatsı yok bendeki hatayıda bulun söyleyin o zaman çok inceliyorsunuz ya.. Hata sizden bişey alanda.

  • RodiMood Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın müşterimiz Söz konusu şikâyetinize neden olan ürün ile ilgili yapılan incelemede üründe bahsettiğiniz gibi üretim hatası olmadığını tespit edilmiştir. Mağazadan ürününüzü bir kez daha incelemeye göndermeyi talep edebilirsiniz. Saygılarımızla, RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön