23 Mart 2013 #1702689

RodiMood Kalitesi Düşük Ürün!

Rodi mood Salihli bayiinden aldığım 6 adet kazaktan 2 adedinde ilk kullanım ve yıkamadan sonra kol ve bel bölgesinde bulunan lastiklerinde esneme ve ürün üzerinde pamuklaşma olduğunu fark ettim.Manisa da ikamet ettiğim için firmanın buradaki mağazasına ürünü gösterdim ve incelenmesi için merkeze gönderdiler.


Firmadan gelen yazıda '' Ürünün üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir '' açıklaması vardı.Aynı üründen 2.sinide yine aynı şikayetler ile yolladım ve yine aynı cevap ile karşılaştım.Ayrıca ben ürünlerin üretim hatası olduğunu değil kalitesiz olduğunu düşünüyorum ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Hasan 88 Okunma

Cevaplar

  • Hasan03 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Ben zaten ürünleri üretim hatası var diye göndermedim.Aldığım 6 adet ürün içinde bu 2 ürün kalitesiz diye gönderdim.Takip edeceğim sürecide sizinle paylaşmak istiyorum.Ürünlerinizi tüketici hakları hakem heyetine vereceğim.Eğer buradan da sonuç çıkmaz ise Manisa Magnesia AVM içinde sergileyeceğim.Hemde mağazanızın 10 m. yanında.Bu kadar kötü bir ürün pazarda bile yok.

  • RodiMood Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın müşterimiz, Göndermiş olduğunuz üründe üretim hatası yoktur.Üretim hatası olmayan bu ürünün değişimi mümkün değildir. Saygılarımızla, RODİMOOD Müşteri hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön