16 Eylül 2013

RodiMood Fermuarı Bozuk Çıktı!

Ağrı Mrk. RodiMood satış mağazasından 14. 09. 2013 günü çocuklarıma 4 parça ürün aldım. Oğlumun kapşonlu switshirt'ünün fermuarının arızalı olduğunu fark ettik. 15. 09. 2013 günü Rodi mağazasına gittiğimizde çocuk bölümündeki bayan ilgilendi ancak kasada görevli ise ürünü geri alamam, en fazla alır tamir ettirim vs. . gibi söylemlerde bulundu.


Ben de doğal olarak sitem ettim ve bu durumu siteniz aracılığıyla duyurmaya karar verdim. Ankara ilinden görevim icabı ile Ağrı iline yeni geldim. Ankara'da bu şekilde haksızlığa uğradığımı hiç hatırlamıyorum. Arızalı olan bir ürünü özellikle Rodi gibi marka olan firma nasıl değiştirmez anlamış değilim. Tabi bunda Rodi'yi suçlamamak lazım. Bir daha da almam.

H.serdar 205 Okunma

Cevaplar

 • H.serdar13 Ekim 2013

  RodiMood firmasından ses var görüntü yok. 25 gün gibi süre geçtiği halde halen şikayetim ne sonuçlandı, ne de tarafıma herhangi telefonla vs. dönüş oldu.

 • H.serdar20 Eylül 2013

  Şikayet var site yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca şikayetime duyarsız kalmayan RodiMood müşteri temsilcisine de en azından konuyla ilgili araştırma başlattıklarını bildirdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Sonucunu merakla bekliyorum. İyi çalışmalar.

 • H.serdar'ın Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

  Şikayet var sitesine teşekkür ediyorum. Ayrıca RodiMood müşteri temsilcisinin mesajıma olumlu cevap vermesi ve en azından konuyla ilgili araştırma başlattığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Sonucun ne olacağını ben de bekliyorum. İyi çalışmalar.

 • RodiMood Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın RodiMood Müşterisi, Mağazamızın personelleri ile yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlık ile ilgili araştırmalarımızı başlattığımızı  bildirir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RodiMood Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön