23 Eylül 2013 #2026087

RodiMood Değişim Kabul Etmedi!

Bir arkadaşım bana RodiMood mağazasından bir ceket aldı. 1-2 kere giydim ama bedeni bana büyük gelmişti. Değiştirmek için herhangi bir RodiMood mağazasına gittim çünkü alındığı yeri bilmiyordum ve faturamda yoktu. Değiştirmek istediğimi söyledim defosu olup olmadığını sordular.


Bende sadece üzerime büyük geldiğini söyledim. Daha önce giydiniz mi denildi, haliyle dedim giymeden üzerime büyük geldiğini anlayamam. Herhangi bir defosu yoksa ve kullandıysanız alamayız değiştiremeyiz gibi bir şey söylendi.


Nasıl bir mantıksa yırtık sökük olarak götürünce alıyorlarmış, sağlam götürünce 1 kere bile giyince almıyorlarmış. Bir dahada mağazaya uğrayıpta bir şey satın almayı düşünmüyorum.

Muhittin 128 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin07 Mayıs 2014

    Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • RodiMood Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın RodiMood Müşterisi, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tüketici Kanununun 4077 nolu maddesine göre fiş\fatura ibraz edilmeden değişim ve iade yapılamamaktadır. Sadece kullanılmamış, satışa sunulabilir ürününüzün beden ve renk değişimi yapılabilir. Saygılarımızla, RodiMood Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön