20 Mart 2013 #1696185

RodiMood 2 Ayda Pantolon Yırtıldı!

Bundan 3 ay önce Amasya RodiMood şubesinden erkek kot pantolonu aldık. renginde atma ve bugünde pantolonda yıpranma şeklinde bir sürü yırtılma oldu. sürekli giymediğim halde bu yıpranma ve yırtılma şaşırtıcı bir durum oldu konuyla ilgili gerekli işlemin yapılarak tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Ahmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mart 2013

    pantolon yırtılacak diye 2 ay boyunca fiş ve fatura saklamam mı gerekiyor hala kredi kartımda taksitini ödüyorum. bankadan tarih olarak aldığım tutar şeklinde sliplerini çıkartmaya çalışırım sizde o tarihteki z raporlarınızı kontrol ederseniz sevinirim. bana bi şekilde yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  • RodiMood Temsilcisi20 Mart 2013

    Merhaba Sayın RODİMOOD Müşterisi, Öncelikle Rodimood yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle çok üzgünüz. Fiş veya fatura olmadan değişimler yapılmamaktadır. ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Rodimood mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Değişiminizin onaylanması halinde fatura tutarı değerinde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Seri sonu ve defolu ürünlerde değişim işlemi yapılmadığını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, RODİMOOD 0212 444 41 89/ 1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön