25 Şubat 2013

RodiMood Ürün Kalitesi Düşük!

Bundan tam iki ay önce Rodi Mood firmasına ait İkitelli'de bulunan Satış Mağazasından 1 adet siyah su itici özelliği olan chino tarzı pantolon aldım. Ürün çok güzel görünüyordu. Kesimi de çok güzel. Fakat iki ay içinde toplam iki sefer yıkadığım pantolon geçen hafta ön cep yanından (dikiş olmayan kısım) yırtıldı.

Amenna dedim terziye verdim parça attırıp diktirdim. Bugün arabamdan inerken sol arka cebin hemen yanından pantolon yırtıldı. Herhangi bir şeye takılmadı pantolon dar değil ki sıkışsın. Rodi Mood firmasından ayda muhakkak en az bir alışveriş yapan biriydim. Artık tövbeliyim.

Mahmut 78 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi27 Şubat 2013

    Merhaba Sayın RODİMOOD Müşterisi, Öncelikle Rodimood yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle çok üzgünüz. Fiş veya fatura olmadan değişimler yapılmamaktadır. Ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Rodimood mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Değişiminizin onaylanması halinde fatura tutarı değerinde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Seri sonu ve defolu ürünlerde değişim işlemi yapılmadığını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, RODİMOOD 0212 444 41 89/ 1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön