28 Mart 2013

RodiMood Ürün Alırken Bilgi Verilmiyor!

Manisa ili Magnezya satış şubesinden yaptığım alışverişten bahsetmek istiyorum. Sezon sonu ürünlerinden olan montlardan kendime ve oğluma mont aldım. Eve geldikten çocuğuma aldığım montun bayan montu olduğunu eşim ve ben fatura kontrolünde bayan montu olduğunu gördüm.

Çocuğun mont alma sevincinin hüsrana uğramasına mı yanarsın yoksa (v. s. ) Ben Rodimood' un köklü büyük bir şirket olduğunu biliyorum. Kış sezonu bitiyor elimizdeki ürünü bir şekilde çıkaralım da müşteri ne alırsa alsın düşüncesi mi var acaba. Bu konuda personele eğitim vermeniz bence müşteri memnuniyeti açısından gerekli olacağı düşüncesindeyim.

İsmail 60 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi29 Mart 2013

    Merhaba Sayın Rodimood Müşterisi, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızı da yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RODİMOOD Müşteri hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön