19 Ekim 2013

RodiMood Personeli Kendi Havasında!

Kütahya Sera Avm'de bulunan mağazanıza arefe günü alışverişe gittim. Öncelikle gözlemlerimi söylemem gerekirse mağazanızda temizliğe hiç dikkat edilmiyor. Yerler fiyat etiketi ve askılarla dolu.

Bir diğer konu olaraktan erkek reyonunda kot bedeni ararken Y*** B*** adlı mağaza çalışanınıza kot bedeni sorduğumda kendisi o anda cep telefonu ile ilgileniyordu ve tepkimi belli etmeme rağmen benimle ilgilenilmedi bile.

Mağaza içinde cep telefonu ile çalışmak bilmiyorum ne kadar doğru. Son olarakta reyonlarda müşteriler varken mağaza çalışanlarınızın birlikte sohbet etmeleri inanın hiç güzel durmuyor. Mağazada ilgi alaka kalmamış. RodiMood'u gerçekten iyi temsil edebilecek kişilerle çalışın.

Murat 171 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi22 Ekim 2013

    Merhaba Sayın RodiMood Müşterisi, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızı da yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RodiMood Müşteri hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön