02 Mayıs 2013

RodiMood Müşteriye Davranış!

Reyondaki fiyatıyla kasa fiyatı aynı olmayan üründen dolayı aradığım rodi müşteri hizmetleri bana dönmeye gerek duymadı. bana size özür maili gönderelim denildi. ben mail alma meraklısımıyım. bunu yapacaksan bile yaparsın kalır. konuşmalarım dinleniyor denilmedi o yüzden sanırım beni dinlemedi.

Bende bunu söyleyince size küfür mü ettik diyor karşımdaki bayan bana. bunu söylemek sonrada arayıp bana dönmemek rodi moodun hukuki anlamda işlediği bir suçtur fiyat farkı için bana denilen elinizde ispatınız var mı diyorlar? sanki yanlış söylüyoruz aramıyor şubeyi beni suçluyor. bu kapsamda gereken her türlü şikayet ve çalışma yapılmaktadır.

Hakan 141 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 15 Temmuz 2013

  benimle o kadar süre müşteri hizmetlerindeki bayan personelleri sesini yükselterek hatalarını bastırğına dair bir defa telefonla ben aranmayıp. kopyala yapıştır mesajla beni ara deniyorsa yazıklar olsun o firmaya

 • Hakan 15 Temmuz 2013

  :))) sadece gülüyorum kalitenize

 • Hakan 03 Mayıs 2013

  23 nisan 2013 günü ankara kızılay ziya gökalp cad. rodi mood şubesinde bir kot pantolon beğendim. tek kalmış, üzerime oldu, reyon görevlisi de fiyatı görüp gerçekten bunlar çok uygun bir fiyata düştü dedi. paça için tadilat fişi yazdı. kasaya indiğimde ürünün fiyatı farklı çıktı. hemen kasiyer etiket üzerine indirim için yapıştırılmış olan kırmızı yeni etiketi yırtarak söktü oradan. 40tl olan pantolon çıktı 60 tl ye. bunun üzerine biz bu şekilde bir olay olmaz diyerek ürünü 40 tl ye talep edip hayır cevabını alarak çıktık. rodi mood müşteri hizmetleri o gün çalışmadığı için 2 gün sonra aradım ama orası daha vahim size özür mesajı gönderelim mail adresinizi alıyım da diyor bana.

 • RodiMood Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Rodimood Müşterisi, Müşteri temsilcisile yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. İlgi ve geri dönüşünüz için tekrar teşekkür eder. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımla... RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön