17 Nisan 2013

RodiMood Montta Renk Solması Oldu!

10. 11. 2012 Tarihinde Real Alışveriş Merkezinden 1 adet siyah mont, 1 adette bej rengi mont aldım. Siyah montun üzerinde belirtilen yıkama kurallarına uyarak 2 kez yıkandı. Fakat montun yaka kısımlarında renk solması oldu. Bunun için mağazaya götürdüm fişim, slibim herşeyim mevcuttu.

Mağazadaki arkadaşlar incelemeye gitmesini gerektiğini ve 15 günü 1 ayı bulacağını söylediler tavırlı bir şekilde velhasıl montumu verdim ve 2 haftadır havalar soğuk ve yağmurlu ben bu havada ince bir montla işe gidip gelmek durumunda kalıyorum. Müşteriye yardımcı olmak adına eksi seviyesindeler bende eski bir mağaza müdürüyüm müşteri memnuniyeti adına yaptıkları hiç bir şey yok elektronik bir ürün değil sonuçta.

Ayca 123 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın RodiMood Müşterisi, Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir RodiMood mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler üzerinde mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Ürünle ilgili hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, RODİMOOD Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön