18 Eylül 2013

RodiMood İndirimde Yanıltma!

Eylül başında RodiMood Ankamall'den aldığım pantolonum ve gömleğimde defo olduğunu fark ettim. Giydiğim pantolonun dikişleri teker teker sökülmeye başladı. Gömleğin ise düğmesinin hemen üzerine gelen yerinde ancak 10 cm yakından baktığınızda kumaş renginden dolayı zorla fark edebileceğiniz bir yırtık var.

İndirim yapıyoruz yerine defolu ürün satıyoruz diyerek reyonlarını dizerler ise daha samimi olurlar. Ayrıca pantolonumun paçasını boyuma göre düzelttirdiğim için değişim önermeniz tuhaf olacaktır ve aynı pantolonu bulamayacağım kesin. Boşuna şaşırmışım 100 TL alışverişe hediye olarak 100 TL ücretsiz alışveriş çekini duyunca.

Emre 173 Okunma

Cevaplar

  • Emre 19 Eylül 2013

    Ben aldığım ürünü mağaza mağaza gezdirmek için almadım. ayrıca buna vaktim de yok. Herhangi bir sorunu çözmeniz için de yazmadım şikayetimi. Mağazanızda sattığınız ürünü sökülünce sıradan bir terzide alelade bir tadilat yaptırdıktan sonra tekrar kusursuzmuş gibi satmamanız gerektiğinin farkına varın diye şikayetimi dile getirdim. Zaten ben de gerekli tadilatı yaptırdım. Çok hızlı cevap verdiniz teşekkürler ama. Basma kalıp bir cevap. Yine de teşekkürler iyi çalışmalar.

  • RodiMood Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba Sayın RodiMood Müşterisi, Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir RodiMood mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Ürünün iç barkodunun kesik olması durumunda değişim veya iade yapamıyoruz. Faturanızın olmadığı durumlarda, bilgisayar sisteminde gözüken fiyat üzerinden değişim yapılmaktadır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, RodiMood Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön