RodiMood İade Kabul Etmedi!

Veli K. |

Novada Outlet Söke mağazanızdan 01.11.2013 tarihinde 39,99 tl'ye ürün satın aldım. Ürünü mağazada denemeden aldığım için bedeni uymadı. Halbuki en küçük bedeni (s) beden almıştım. 07.11.2013 tarihinde mağazaya gittim, iade için kabul etmediler. 14.11.2013 tarihinde tekrardan gittim yine kabul etmediler. Değişim çeki verelim dediler bunuda ben kabul etmedim.

Yasal haklarımı kullanacağım dedim, kullanın dediler. Sonra 02124566000 numaralı telefonu aradım, sorunu anlattım. Mağazayla irtibata geçip size döneceğiz dediler. Zaten ürünün iadesi için 1 hafta beklemişim. 14.11.2013 tarihinde tüketici sorunları hakem heyetine şikayetimi ilettim. Şikayet no:619507. İsme güvenerek alışveriş yaptım bir daha asla RodiMood.

Etiketler :

Model ve Beden Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli K.
  10 Aralık
  22:07

  ilgili mağazaya defalarca gittim bu ürünün iadesi için fakat mağaza personellleri kendi bildiğini okuyorlar. ürün müşteriye satılıyor müşteri kapıdan çıkıyor fakat sonrasında ise ürünün arkasında durulmuyor. sonuçta ürün bizden çıktı müşteri ne yaparsa yapsın mantığı doğuyor. herneyse şikayetimi buraya yazdıktan bir kaç gün sonra ilgili mağaza müdürü mehmet bey sorunumu çözmüştür. kendilerine çok çok teşekkür ediyorum keşke bu sorun en başında çözüme kavuşturulsaydı. bu ve bunun gibi mağzalarınız genel müdürlüğünüz tarafından denetlenmelidir. demekki neymiş personelerinizi yeteri kadar eğitememişsiniz. önemli olan müşteri memnuniyetidir. benim gibi sorunla karşılaşan arkadaşlarda şikayetlerini iletsinler yinemi çözüm yok yasal haklarınızı kullanın. ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR. mehmet beye tekrardan teşekkürler

 • 06 Aralık
  16:25

  Sn.Şikayetvar.com Yetkilisi,

  Müşterimiz ile görüşme yapıldı konu hakkında bilgi verildi.
  Sorunun çözülmüş olarak değerlendirilmesini rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  RODİMOOD
  Müşteri Hizmetleri
  444 4 189---1101
  musterihizmetleri@rodimood.com.tr