RodiMood Garantili Dedikleri Ürünü Değiştirmiyorlar!

Emre B. |

Rodimood'dan 05. 03. 2013 tarihinde Tokat Turhal şubesinden bir adet pantolon aldım. . Personele ürünü sorduğumda bir sorun olmaz zaten garantili ürün alınız dendi. Ürünü aldığım gün giydim. Yarım gün giyilmiş ürün olmasına rağmen aşırı derecede toz topladı ve o gün kırıştıda. Ürünü aldıktan 3 gün sonra faturası ile Tokat Turhal şubesine geri götürdüğümde daha 3 günlük ürün olmasına rağmen sadece garantiye yollayabiliriz dendi, değişim yapılmadı ve teslimde ettim. Şimdi ise sizden yanıt bekliyorum. Değişim gerçekleşmez ise 4 yıldır alışveriş yaptığım firmadan bir daha asla alışveriş yapmayacağım. Benzer markalarda ise hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Umarım ürünümün değişimi yapılır.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  12 Mart
  12:51

  Ürünün faturası ile başvuruda bulundum. İkincisi bana söylenen ürün garantide kontrol edilecek dendi. Rodimood mağanızdan tam bir bilgi verilmediği için rahatsızlık duydum. Bana söylenen giymeden getirseydiniz oldu. Siz söyleyin ürün giyilmeden sorununu nasıl anlayabilirim.

 • 11 Mart
  18:12

  Merhaba Sayın RODİMOOD Müşterisi,

  Öncelikle Rodimood yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle çok üzgünüz.
  Fiş veya fatura olmadan değişimler yapılmamaktadır.
  Ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Rodimood mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz.

  Değişiminizin onaylanması halinde fatura tutarı değerinde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Seri sonu ve defolu ürünlerde değişim işlemi yapılmadığını hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  RODİMOOD

  0212 444 41 89/ 1101
  musterihizmetleri@rodimood.com.tr