RodiMood Fişe Yanlış Yazılmış!

İşıl Ç. |

Ben erkek pantolonu aldım, fişe kadın pantolonu yazmışlar. Pantolon hatalı çıktı ama iade almıyor ve değiştirmiyorlar. Fişimi attım geçti bir ay. Ürünün içerisinde barkodu yok ama gerekli cevabı alamıyorum?

Lime lime ayrıldı pantolonum. Yeni sezon ürünü olduğu belli. Mağaza bunu fişe kadın pantolonu olarak okutmuş, kredi kart ekstremden baktırdım. Yani elimde fiş olsa da işe yaramayacak? Ne iş nasıl çalışıyorlar? Gaziemir Outletten aldım RodiMood'den.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşıl Ç.
  09 Ocak
  22:34

  iç barkodunu kesik satmışsınız

  fişe kadın pantolonu yazmışsınız

  aldığım ürün erkek şorttu, hay allah sizin gibi mağazayı ne yapsın sizin gibi müşteri hizmetlerini ne yapsın, piyasa fiyatının üstünde de para vermiştim güzel diye, ama her yeri dikişliymiş sonradan dikmişsiniz hep reyona koymuşsunuz allah ne yapsın sizi.

  sizin gibi mağaza zinciri olmaz olsun.

 • İşıl Ç.
  22 Temmuz
  12:35

  siz satış yaparken kadın pantolonu yazmışsınız, ben erkek pantolonu aldım burada benim suçum ne ? bir de yeni sezon fiyatına 45 liraya bana eski yırtık sonradan dikilmiş ve de barkodu kesik ürün satmışsınız, bunu kabul etmiyorsanız allah sizi ne yapsın, ben daha ne diyeyim size, mağazada çalışanların tutumu mu sizin beni anlamamamız mı nedir bilmiyorum pantolonum parça parça oldu üstümde, bir daha mı, asla rodi den alışveriş yapmam ve önermiyorum.

 • 19 Temmuz
  17:58

  Merhaba Sayın Rodi Mood Müşterisi,

  Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir Rodi Mood mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz.


  Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir.

  Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır.

  Ürünün iç barkodunun kesik olması durumunda değişim veya iade yapamıyoruz.

  Faturanızın olmadığı durumlarda, bilgisayar sisteminde gözüken fiyat üzerinden değişim yapılmaktadır.

  Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla,


  RODİMOOD
  Müşteri Hizmetleri
  444 4 189---1101
  musterihizmetleri@rodimood.com.tr