02 Eylül 2013

RodiMood Değişimde Sorun!

Söke -Bodrum yolu Ege 1 outlet Rodi Mood mağazasından daha önce bana tahsis edilen 100 TL'lik hediye çekini kullanmak için mağazaya gittim. Alışverişi yapıp ayrıldım. Hediye aldığım kişiye uymadı. Geri döndüğüm mağazada sonradan soyadını ısrarla öğrenemediğim S*** isimli müdür beni uyardığını değişim yapmayacağını söyledi.

Aynı ürünün bir büyüğü olduğu halde değiştirmedi. Rodi'de değiştirme olmazmış. Birde stoklara girip değiştirmekle uğraşamam deneseydin diye tersleyerek kabaca söylemlerde bulundu. Nova'da RodiMood'a gittiğimde sorunsuz değiştirdim. Hem güler yüzle karşılanarak. S*** müdürden RodiMood ege 1 mağazasından şikayetçiyim. RodiMood'un adını lekelemeye hakkı yok. Bilgi ve özür bekliyorum.

Sevgi 150 Okunma

Cevaplar

  • RodiMood Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Rodimood Müşterisi, Mağazamızın personelleri ile yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlık ile ilgili araştırmalarımızı başlattığımızı  bildirir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. RodiMood Müşteri Hizmetleri 444 4 189---1101 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön