Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Toplam 20 Robuxluk Alışveriş Yaptım, Aldığım Tişörtler Kaldırıldı!

profile
04 Ağustos 2022
899
Onur'un Teşekkür Mesajı
“Kıyafetim geri geldim teşekkür”

Roblox'a girdim ve 40 Robux çektim Classic T-shirt aldım 2 tane Ama aldığım kıyafet oyundan silindi 10 Robux battım arada sırada Robux çekiyorum 10 robuxumu verin yani ben toplam 20 Robux zarardayım lütfen 20 robuxumu iade edin çünkü roblox'un bu yanı beni üzüyor sizden tek istediğim 20 robuxumu geri verin roblox Adım w***.

Onur
29 Ağustos 2022 01:16

Kıyafetim geri geldim teşekkür

Benzer Şikayetler

1

Roblox Robuxlu Kıyafetimi Giyemiyorum

profile
06 Kasım 2022
1.607

Robux harcadığım kıyafet envanterimde görünmüyor ve oyuna giriş yaptığımda avatarımın üzerinde kıyafet bulunmuyor. Biraz inceledim ve kıyafetin yaratıcısının banlanmış olduğunu gördüm. Fakat bunun benimle olan ilgisini anlayamıyorum. Ya robuxumu iade edin ya da kıyafeti geri verin. Bir zevkim vardı ...

Roblox Robuxlu Kıyafetimi Giyemiyorum
1 Destek
1 Yorum
5
Çözüldü

Robux Ve Shift Tuşu Hakkında

profile
29 Temmuz
400

Selam Banlanmış olan kıyafetim için size 2 hafta önce mail ile ulaştım. Ancak halen dönüş olmadı ya da robuxum gelmedi. Ayrıca. Driving Empire ve d...

1 Yorum
1

Roblox Kıyafetim Görünmediği İçin Düzeltilmesini İstiyorum

profile
10 Temmuz
222

Y2k lowrise 2000s snow fae soft hello kitty top isimli shirt'u giymeme rağmen görünmüyor. Kaldırılmış veya oyunda bir hata olmuş olabileceğini düşündüm ama ne kadar uğraşsam da hatayı kendim düzeltemedim. Kaldırıldıysa da kıyafete verdiğim robuxu geri verin.

Oyunda Kıyafetim Gözükmüyor (roblox)

profile
20 Haziran
2.339

Şahsen ben bayağıdır Roblox kullanıyorum ve Roblox yeni ürettiği ücretsiz itemler oyunlarda gözükmüyor. Oyuna girdiğimde çıplak gözüküyorum. Artık buna bir çözüm bulunsun. Madem bir eşya üretiyorsanız kullanabilelim değil mi? Oyunlarda reset atıyorum, bekliyorum ve hiçbir şekilde düzelmiyor.

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz