Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Roblox'tan Aldığımız Robux'larla Satın Aldığımız Eşyalar Gelmedi

profile
02 Mayıs
1.722

Kızımın ısrarı üzerine Roblox'a para yükleyip aldığımız robux'larla saç ve aksesuar satın aldık. Ancak satın aldığımız eşyalar gelmedi. Kimin denetlediği belli değil ve çocuklar birbirinden görüp istiyorlar ama paramız boşuna gitmesin. Paramızın  iade edilmesini talep ediyoruz.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

ROBLOX O... Çocuğunun Hesabımı Çalması

profile
3 hafta önce
252

Efe diye bir tane or (ç) aldı. Hesapta 220 robux vardı. 17_₺oksi¢ diye bir şeydi roblox adı. TikTok hesabı, Instagram hesabı vardı. O PC yüzünü bile attı. $adec€€fe_0 buna benzer bir şeydi TikTok hesabı ve Instagram hesabı hepiniz onun roblox hesabını banlar mısınız? O bana insanlara scam yapıyorum ...

ROBLOX Para İadesi Talep Ediyorum

profile
31 Mayıs
463

Çocuğum Roblox uygulamasında oynarken bir şeyleri yanlışlıkla seçmiş ve kredi kartımdan 109.99 TL işlem yapılmış. Paranın kartıma geri iadesini talep ediyorum. Bu uygulamada böyle bir durumda karttan çekim yapılacağına dair bir uyarı yapılması daha iyi olurdu.

ROBLOX Para İadesi Talep Ediyorum

ROBLOX 13 Yaş Siniri

profile
01 Nisan
296

Ben roblox'ta 13 yaştan küçük görünüyorum ama ben 14 yaşındayım girdiğimde kıyafet gözükmüş yazdım chate sansür koyuyor. Roblox adım: a*** Bu adım zaten 13 yaş sınırı koymadan önce küçükler roblox hakkında her şeyi biliyorlar 8 yaşındaki çocuk benden daha çok bilgili.

ROBLOX 13 Yaş Sınırı!

profile
02 Şubat
294

Ben roblox'ta 13 yaştan küçük görünüyorum ama ben 14 yaşındayım girdiğimde kıyafet gözükmüş yazdım çete sansür koyuyor. Roblox adım: a*** Bu adım zaten 13 yaş sınırı koymadan önce küçükler roblox hakkında her şeyi biliyorlar 8 yaşındaki çocuk benden daha çok bilgili.

1

ROBLOX Küfürlü Reklam Panosu Paylaşımı

profile
09 Ocak
7.215

Küfürlü yazi yazıyorlar reklam panosu gibi yerlere görseli ekte paylaşacağım. Bu oyunu çocuklar oynuyor lütfen böyle durumlar için bir çözüm bulun ya da bir engelleme yapın. Hem bu yazıyı paylaşandan hem de roblox tan şikayetçiyim. Lütfen gereğini yapın.

ROBLOX Küfürlü Reklam Panosu Paylaşımı
ROBLOX Küfürlü Reklam Panosu Paylaşımı
1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz