Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

ROBLOX Hesabımdan Fazla Para Çekilmesi

profile
15 Nisan
394

Dün akşam kızıma 40 Robux aldık. Hesabımdan 3 defa çekim olmuş ve benim bilgim olmadan. Bugün de 80 Robux aldık. Hesabımdan 3 defa bilgim olmadan hesaptan para çekilmiş. Nasıl olur da benim bilgim olmadan hesabımdan para çekilebiliyor? Lütfen paramı geri iade edin.

ROBLOX Hesabımdan Fazla Para Çekilmesi

Benzer Şikayetler

1

Robux Para İadesi

profile
11 Haziran
337

Benim bilgim olmadan ailemden küçük kızım tarafımdan 10 defa yanlışlıkla ürün alınmış ama bunlarım iadesini istediğim halde 2 tanesi geri ödendi diğerlerinin ödemesi yapılmadı bunlarında en kısa zamanda iadesini istiyorum faturayı ödeyemiyorum... MMM.

Robux Para İadesi
Robux Para İadesi

Roblox'tan Aldığımız Robux'larla Satın Aldığımız Eşyalar Gelmedi

profile
02 Mayıs
1.722

Kızımın ısrarı üzerine Roblox'a para yükleyip aldığımız robux'larla saç ve aksesuar satın aldık. Ancak satın aldığımız eşyalar gelmedi. Kimin denetlediği belli değil ve çocuklar birbirinden görüp istiyorlar ama paramız boşuna gitmesin. Paramızın  iade edilmesini talep ediyoruz.

ROBLOX Hiçbir Şey Yapmadım Ban Yedim

profile
17 Ağustos
223

Brookhaven de kız araba bin di in dedim 1 gün ban yedim şimdi ben simdi Ne yapalım Ben şimdi ne yapabilirim bir gün Ban yedim Ne yapacağım ben şimdi hesabım gitti ne yapacağım. Roblox'tan şikayetçiyim. Roblox. Abarttı. Sanki. Bir daha böyle yaparsa kapatacağım roblox'u.

ROBLOX Hiçbir Şey Yapmadım Ban Yedim

Roblox Brookhaven Ürpertici Olay

profile
22 Temmuz
336

Roblox'ta brookhaven'a girmiştim, gezinmeye karar verdim gezdim. Tabeladaki yazıyı değiştirmeye karar vermiştim, ama sonra brookhaven'da olmayan terk edilmiş bir otel gördüm. Baktığımda ise brookhaven'da olmayan ürkütücü bir şarkı çalıyordu. Evin sahibinin isminin sonunda cow vardı. O oyunda 3 tane ...

3 Yorum

Psikolojik Şiddet 8 Yaşında Ki Kız Kardeşim Roblox'ta Oyun Oynarken

profile
20 Haziran
1.745

8 yaşında ki kız kardeşim Roblox'ta "brookhaven" oyunu oynarken tanımadığı bir diğer oyun oynayan kişi kız kardeşime "saat 01:24te deprem olacak' ve "annen ölecek" demiştir. Bu durum kız kardeşimin psikolojisini gerçekten etkiledi ve bana abla gerçekten böyle bir şey olacağım vs sorular sordu. Umarı...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz