Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Rizom Tatil Köyü Kötü Hizmette

Nuray
31 Ağustos 2023 08:30
1.365

Rizom Tatil Köyü'ne uzun süre gitmiş biri olarak söylüyorum, bu sene gittim ve maalesef kötüydü. Yemekler kötüydü, odalar temiz değildi ve havuzlardan mikrop kaptık, hastalandık. Küçük kızımın parmaklarına mikrop bulaşması sonucu siğil oluştu. Bir de fiyatlar herkese farklı veriliyor. Yemekhane tabakları pis içinde ve havuzların etrafı kıl içindeydi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Eyüp

Burası seneler önce asude tatil köyü idi. Daha sonra ismi rizom olarak değiştirildi. İlk seneler yani 2009 larda hizmet güzeldi. Ancak sonradan gitgide hizmet ayağa düştü. 1 hafta önce oradaydık. Olumsuzluklar resepsiyondan başladı. Rezervasyon yaparken sahil karşısı istemiştik. Ancak resepsiyonda ki bayan (stajyer sezonluk çalıştığını) bilgisinin olmadığını söyledi. Odaya yönlendirme istemedik çünkü o gençte o kadar isteksizdi ki. Sanki "nereden geldi bunlar? " dercesine yüzünü ekşitti. Cebine bahşiş koyduk biraz sevinsin diye. Odaya geçtiğimizde oda lağım adeta kokuyordu. Temizlik yapılmış ancak oda ve muhtemelen WC havasız kalmış. Hemen camları açtık. Sonrasında restorana geçtik. Yemekler ilk senelerde ki gibi çok çeşitli değildi. Hijyen 0. Stajyer çocuklar ellerinde ki bezi temizlemeden bütün masaları siliyor masalar yağ içinde kalıyordu. Yemeklerde maalesef lezzette yoktu. İçli köfteyi ısırdığımızda eksikmiş bozuk

Sema

Merhabalar ben Rizom Tatil Köyü tatilcilerinden im buradayız öncelikle odalar temiz güzel isteyince gelip temizliyorlar 4 kişi geldik aile odası 4 kişilik oda aldık ama her şeyi iki kişilik veriyorlar tuvalet kağıtlarını az koyuyorlar oda terliklerini 2 kişilik koyuyorlar burası muhafazakar bir otel abdest alıyoruz ayak havlusu koymamışlar istemezsen vermiyorlar havlular 2 kişilik veriliyor yani 4 kişilik para öde ama 2 kişilik karşılık al yemekler asla güzel değil tatları iyi fakat yeterli değil yani otele neden geliyorum ben çeşitli yemekler tatlılar görmek için ayrıca tatlılar hep aynı renkleri değişik çeşit var yok değil tatlılarda ama aynı renkler değişik sadece revanisi revani değil baklavası baklava değil bir şerbeti var öyle ağır ki artık ne konuyor bilmiyorum Denize asla girilmiyor çok pis 2 sene önce de geldim asla girilmiyor kokusundan kenarda oturulmuyor kadın havuzlarına girerken donuna kadar aranıyorsun hiç hoş değil ama insanlar tablet sokuyorlarmış bir yönden de haklılar bunları bilerek gelin.

Rizom Tatil Köyü Kötü Hizmette

Benzer Şikayetler

Rizom Tatil Köyü Müşteri Memnuniyeti Ve Rezervasyon Problemleri

Sahin
19 Haziran 14:29
182
Rizom Tatil Köyü Müşteri Memnuniyeti Ve Rezervasyon Problemleri

Rizom Tatil Köyü Ve Saygısızlığı!

Bilal
18 Haziran 14:09
130
Rizom Tatil Köyü Ve Saygısızlığı!

Rizom Tatil Köyü Tatilimizden Olduk

Kevser
03 Mayıs 19:39
162
Benzer Şikayet Yaz