02 Haziran 2014

Rixos Hotels'in Fiyasko Hizmeti.

24-29 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da Rixos Hotels'e Sungate bir tatil yaptım ve bir otelin nasıl kötü hizmet verebileceğine tanıklık ettim. Öncelikle zaten personelin yetersizliği sebebi ile akşam yemeklerinde içecek siparişlerimiz 20 dakikada ancak gelebildi. Bunun yanında Lotus Bar'da akşam istemiş olduğumuz içeceklerin bize ulaşma süresi 30 dakika ilke 40 dakika arasını buluyordu.

Bunun yanında personele yaşanan gecikmenin sebebi sorulduğunda aldığımız cevap ''Personel Yetersiz'' şeklindeydi. Tabi son gün Dem Cafe'deki 3 tane bayan çalışanın bana kahve getirmek yerine birbirleri ile dedikodu yapmalarını da eklemeden geçemeyeceğim. Kısacası çok kötü bir hizmet ve otel.

Sinan 2.871 Okunma

Cevaplar

  • Sinan27 Haziran 2014

    Öncelikle dönüşünüz için teşekkürler. Sadece şunu bildirmek isterim ki bütün bu şikayetlerimi konaklama esnasında Misafir İlişlikerine bildirmiştim. Bildirdiğim kişinin ismi de sanırım Lvent Bey'di. Hatta bana yine adını yanlış hatırlamıyorsam Onursal Bey'i çağırdı ve durumu kendisine de bildirdim..

  • Rixos Hotels Temsilcisi11 Haziran 2014

    Değerli Misafirimiz, Konaklamalarınızda Rixos Otellerimizi tercih ettiğiniz ve değerli görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tek amacı; koşulsuz misafir memnuniyeti olan Rixos Sungate konaklamanızda sizi misafir etmekten memnun, ancak mutlu gönderememekten dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Öncelikle, personel ilgisi ve misafir ihtiyaçlarının takibi bizim için çok hassas bir konu olup, her zaman misafir memnuniyetini ön planda tutmak bizim ana hedefimizdir. Tüm personellerimiz kendi iç bünyemizde yer alan eğitim ve insan kaynakları müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimlerle yetiştirilmekte ve personellerimize Rixos hizmet bilinci aşılanmaktadır. Personel kadromuz her yıl belli dönemlerde eğitime tabi tutulmakta ve yeni başlayan personelimiz için de bu durum uygulanmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda personelimiz için gerekli eğitim-motivasyon aktiviteleri organize edilmektedir. Ancak siz değerli misafirlerimize sunulan hizmet esnasında edinmiş olduğunuz düşünceler adına üzgün olduğumuzu belirtmek ister, tüm bu uygulamaların yeniden gözden geçirileceğini belirtmek isteriz. Servis aksaklıkları ile ilgili dile getirdiğiniz düşüncelerinizi, bizlerle konaklamanız esnasında paylaşmış olmanızı dilerdik. Bu şekilde hem sizler daha memnun ayrılmış, hem de bizlere kendimizi size affettirmek adına bir fırsat vermiş olurdunuz. Ancak ne yazık ki; bu durum konaklamanız esnasında bizlerle paylaşılmadı. Elimizde olmadan yaşattığımız bu sıkıntılar için üzgünüz. Konaklamanız süresince edindiğiniz izlenimler, Rixos kalitesine verdiğiniz destekler için teşekkür eder, sizleri Rixos kalitesini doğru yüzüyle gösterebilmek adına tekrar misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön