07 Haziran 2013

Rixos Hotels Tam Bir Hayal Kırıklığı!

Bütün sene özlemini çekerek beklediğimiz yaz tatilimizi, tur operatörümüzün % 100 müşteri memnuniyetini vurgulayarak bizi yönlendirdiği Rixos Tekirovada geçirdik. Tatil sonunda hissettiğim duygu memnuniyet değil , tam aksine seçimim nedeni ile yaşadığım pişmanlıktı.


Neden mi;Çarşaflarımız ve havlularımız bir hafta boyunca hiç değiştirilmedi ve var olanlarda yırtıktı, otel çoğunluğu turistti. Personelin genel ilgisi de elbetteki turistlere yönelikti,animasyonlar ve tüm anonslar Rusça ve İngilizce geçildi. (Eğer bu iki dilden birini bilmiyorsanız zaten eğlencelerden faydalanamıyorsunuz),ana restorantta yemekler kötüydü , snackler olmasa aç kalmıştık.Plajı çok bakımsızdı.

Levent 1.212 Okunma

Cevaplar

  • Rixos Hotels Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Misafirimiz Rixos Hotel Tekirova otelimizden iyi dileklerimizi sunarız. Öncelikle tesisimizde yaşamış olduğunuz olumsuzluklardan dolayı derin üzüntülerimizi iletiriz. Tesisimizde konaklamış olduğunuz dönemde 1200 yetişkin ve 400 çocuk olmak üzere yurt içi ve yurt dışından değişik milliyetlere sahip toplam 1600 kişiye hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Tüm misafirlerimize eşit ve aynı kalitede hizmet anlayışı ve standartı içerisinde olan tesisimizde ki çalışan tüm personellerimizde bu konuda aynı hassasiyet içerisinde çalışmaktadırlar. Tesisimiz içerisinde bulunan her türlü yazılı ve görsel bilgilendirmeler dört dilde yapılmaktadır. ( Türkçe – İngilizce – Rusça ve Almanca ). Zaman zaman sizinde belirtmiş olduğunuz gibi Animasyon aktivitelerinde show ve aktivitelerin performansına ve heyecanına gore aynı anda dört dilde ananons ve bilgilendirme yapılırken , katılım durumuna gore bazı dillerde daha yoğun anons olabilmektedir. Bu konuda bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu konuda daha dikkatli olacağımızdan emin olabilirsiniz. Odalarımızda konaklamakta olan misafirlerimizin oda temizliği her gün yapılmakta olup, çarşaf değişimi her iki günde bir yapılmakta , misafirlerimizin talepleri doğrultusunda da her gün yapılabilmektedir. Bu konuda daha dikkatli kontrol ve programlamanın yapılacağınıda vurgulamak isteriz. Tesisimiz Her şey dahil sistemi içerisinde 24 saat yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Ana restaurantımızda ve sizinde belirtmiş olduğunuz Snack restaurantlarımız sabah-öğle-akşam yemeklerinde ve ayrıca a la carte restaurantlarımızda rezervasyonlu olarak siz değerli misafirlerimizn hizmetinde servis vermektedirler. Hafta içerisinde Çarşamba günü Türk Gecesi, Cuma günü ise Balık Gala Geceleri Ana Rest. verilmekte, diğer günlerdede Uluslararası Mutfak konsepti Ana Rest. sunulmaktadır. Rixos Hotelleri içerisinde kendisine ait 400 metrelik özel koya sahip plajı ve doğal güzellikleri ile en çok tercih edilen tesislerin başında gelmektedir. Sahil temizliğimiz özel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Mavi Bayrak kriter ve standartlarına son derece dikkat eden tesisimiz plaj temizlik ve hijyen konusunda son derece hassas davrandığınıda vurgulamak isteriz. Siz değerli misafirlerimizin yorumların bizler için her zaman itici bir güç olduğunu belirterek, sizleri tekrar aramızda görmek ve gelişlerimizi sizlere hissettirmekten büyük memnuniyet duyacağımızda belirtiriz. Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön