22 Ekim 2016

Ritzy Teknik Servis Yasal Yükümlülüklerini Yerine Getirmiyor!

19.09.2016’dan beri LG-G4 telefon 21.10.2016’da hala parça bekliyor görünüyor. Servis süresi en fazla 20 iş günü, bu süre bitiminde cihazınızı vermiyorlarsa yeni cihaz ile değiştirmeleri zorunlu. Her aradığımda ana kart ithalatçıdan 10 gün sonra gelecek isterseniz Tüketici Mahkemesine başvurun diyorlardı. Çünkü Tüketici Mahkemesine başvurduğunuzda Tüketici Mahkemesi firmaya tebligat gönderecek firmanın eline tebligat geçtikten sonra 30 gün cevap verme süresi var bunu çok iyi biliyorlar ve vakit kazanıyorlar.

Ben yinede 10 gün içinde çözülecek sözüne inanmayıp Tüketici Mahkemesine geçen hafta başvurdum. Bugünde 10 günlük süre doldu diye tekrar teknik servisi aradım, şimdi de ay sonunda ana kart gelecek, ana kart geldikten bir hafta sonra da müşterilerimize döneceğiz
diyorlar yani 15 gün daha! Olmaz olsun sizin gibi teknik servise, LG’ye, ithalatçı firmasına, uygulanamayan hukuk sistemine!

Derya 2.292 Okunma

Cevaplar

  • Derya14 Kasım 2016

    Bugün 14/11/2016 hala parça bekliyoruz. Firmadan en ufak bir dönüş yok, rahatlığa bakın. Telefon ediyorsunuz çıkan arkadaş bir de suratınıza telefon kapatıyor, sonra tekrar tekrar arıyorsunuz telefonlara bile bakılmıyor. Bu firma ne yapmaya çalışıyor? Bu firma yetkilileri uyuyormu? Neden hukuk süreci işlemiyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön