14 Haziran
#12109701

Riot Games Yardımcı Olmuyor!

Hesabımda 2 küme Gold olduktan sonra uğursuz koruluk haritasında da maçlarıma başlayıp onu da Gold yapmak için 10 maçın ilkine girdim ve kaybettim olabilir warwick oynayan bir çocuk (diyorum en fazla 12 yaşındadır) (riot tan beklenen şeyler alıştık geçenlerde 11 yaşındaki ufacık çocukla oyun oynadık tabii ki onu da kaybettik) oyunu sattı sorun değil bunlar. Sorunun başladığı yer maçın sonucunda demir 4 kümesine atması!
Sinirden küplere binerek Ticket attım sonuç nedir peki biz bir şey yapamayız.
Sebep?
Ya yapamayız işte bizde öyle bir yetki yok o zaman yetkisi olana söyle. Biz öyle yapıyoruz mesela? Eğer bizim elimizden gelmiyorsa bir üstteki idarecimize söyleyip yapılabilecek ne varsa elimizden geleni yapıyoruz...


Buradan şunu mu anlamamız gerekiyor, sizler Riot Games olarak paraya mı doydunuz? Bu sebepten başka bir sebep gelmiyor aklıma. Hele ki daha önceden böyle birkaç kişiye yakinen tanıyorum yardımcı oldunuz. Sanırım geçen sezon ya da bir önceki sezonda sizin dereceli sisteminizde sıkıntı olmuştu herkese tekrar bir maç attırdınız çoğu kişi bronlara gümüşlere düşmüştü bende bunların içindeydim.


Eski hesabım olan k** nickli hesabı küfürden banladınız peki küfür dedim açın bir kere daha olmayacağına dair söz verdim açmadınız pekala dedim.
Bu hesapta tutup ranked seviyesini Demir 4 yaptınız ve buna da bir şey yapamayız diyorsunuz.
Eski hesabımda o kadar para yatırdım ban attınız ama bizden aldıklarınızı geri vermezsiniz.
Şimdi bu hesapta ranked seviyesinden sonra ben oyunu daha oynamıyorum emeğimi geri vermezsiniz veyahut yardımcı olmazsınız.
Peki siz ne iş yaparsınız destek ekibi olarak?
Dediğinize göre raporlama işlerine de robot bakıyor?
Ya siz?

Muhammed Muhammed 1.047 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler