Rinso Sıvı Deterjan Aşırı Köpürüyor

Sevilay Sevilay11 Şubat 00:36

İndirime girdiği zaman üç litrelik üç adet narinler in olan pembe sıvı deterjandan aldım. Daha önce kullandım ve çok hoşuma gitmişti. Yalnız Bu aldığım deterjanların üçünü de denedim Makinenin her yerinden köpükler çıkıyor. Hatta bütün banyonun yerleri köpükleniyor. Bir kapak doldurmuyorum bile. 

Üstelik çamaşırları üç kere durulatıyorum,  dört kere durulatıyorum halen daha çamaşırların üzerinde köpük kalıntıları oluyor. Artık içime sinmiyor çamaşırlar yarım kapakta bile bu kadar köpük nasıl oluyor anlamıyorum. Bugün akşam yıkadığım çamaşırı beş kere duruladım ve inanın hala köpük parultıları vardı. Düşünün artık sağlığımızla nasıl oynanıyor. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Rinso Logo Rinso 11 Şubat 09:03

Merhaba, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerinizi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendireceğimize emin olabilirsiniz. İlettiğiniz konuyu inceleyerek en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize ücretsiz danışma hattımız - 444 25 19’dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Unilever

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler