Aslı T. Teşekkür Mesajı

Rinso görevlisi beni aramıştır ürünün seri numarasını kendilerine ilettim numune alacaklarını söylediler ilgilendikleri için ve beni aydınlattıkları için çok teşekkür ederim

Rinso Kokusu Kalıcı Değil Ve İyi Yıkamıyor!

Aslı T. |

Rinso yeşil kır bahçesi 40 yıkama deterjanını aldım ama keşke almasaydım, kesinlikle iyi yıkamadı. Çamaşırımda lekelerim çıkmadı ve kokusu kalıcı değil!

Etiketler :

Temizleme Gücü - Kalitesi Koku

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı T.
  07 Temmuz
  22:18

  Rinso görevlisi beni aramıştır ürünün seri numarasını kendilerine ilettim numune alacaklarını söylediler ilgilendikleri için ve beni aydınlattıkları için çok teşekkür ederim

 • 06 Temmuz
  10:22

  Değerli Tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr