Reyap Hastanesi Doktorları Çok İlgisiz.

Burhan O. |

05.03.2015 tarihinde doğum gerçekleşti, hamilelik döneminde sadece doktor Ö*** hanım ilgilendi ve her defasında çocuğun sağlıklı olduğunu bir problem olmadığını söyledi, ultrason uzmanı aynı şekilde bir sorun olmadığını dile getirdi ve çocuk doğduğunda bir problemle karşılaştık ve bize dedikleri biz görmedik, sadece bebeğin bir tarafından kontrol edildiğini söylüyorlar, hatalarını kapatmak için yanıltıyorlar, karşısındaki insanı bilgisiz sanıyorlar fakat ultrasonda detaylı incelendiğini herkes biliyor, Reyap Hastanesine bu konuyla ilgili dava açacağız.

Etiketler :

Ameliyat - Cerrahi Müdahele Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  15:39

  Sayın B**** U******,
  Şikayetiniz hakkında yaptığımız araştırmada; Hastanemizdeki gebelik takibi sürecinizde, tıbben yapılması gereken poliklinik muayenelerinizin, rutin tarama testlerinizin ve ultrason muayenelerinizin eksiksiz ve zamanında yapıldığı anlaşılmıştır.
  Doğumunuz sonrasında bebeğiniz ile ilgili tespit edilen durum bizleri de üzmüş ve bunu da sizlerle paylaşmıştık. Ancak, bilimsel yayınlarda da belirtildiği gibi; doğum öncesi dönemde yapılan detaylı incelemelere (ultrason, kan tetkikleri gibi) rağmen hastalıkların %30’u saptanamamakta olup, bebeğinizdekine benzer çok ender görülen durumlar için ise bu oran %70’lere çıkmaktadır. Bebeğinizde tespit edilen problem; yaşamla bağdaşmayan, anne karnında müdahale ile düzelebilecek ya da doğum sonrası acil müdahale gerektirebilecek bir durum değildir.
  Gerek doğum öncesi, gerekse doğum sonrası süreçte sizleri bilgilendirerek hep yanınızda olmaya çalıştık. Şikayetinizde belirttiğiniz hususlarda hastanemizdeki gebelik takibiniz sürecinde herhangi bir ihmal ya da kusur olduğunu düşünmediğimizi bilgilerinize sunarız.

  Özel Reyap Hastanesi Yönetimi