13 Temmuz 2015

Rexona Leke Yapan Roll-on!

Bundan yaklaşık 3 hafta önce bir marketten siyahlarda beyaz leke beyazlarda ise sarı leke yapmayan Rexona black+white roll on aldım.

Günlük hayat içinde çok fazla siyah tişört kullanıyorum, aldığımda sevinmiştim beyaz leke artık tişörtlerimi kirletmeyecek diye ama nafile bu roll on daha da leke yaptı. Evden çıkarken sürüyorum ve tişörtü yaklaşık 15 dk sonra giyiyorum ürünü böyle kullanmama rağmen akşam geldiğimde tişörtün koltuk altı kısmı bembeyaz olup roll on tamamen akmış oluyor tişörtteki lekeler yıkanınca gidiyor eyvallah ama gün içerisinde koltuk altı bembeyaz gezmek hiç iç açıcı bir durum değil onun için ürününüzden şikayetçiyim ve bundan sonra almayıp çevremdekilere de aldırmayacağım.

Muhammet 372 Okunma

Cevaplar

  • Rexona Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön