31 Ekim 2015

Rexona Adrenaline Deodorant Sarartma Problemi.

Yaklaşık 1.5 hafta önce Rexona Men V8 Adrenaline deodorant aldım. Birkaç gün sorun yokken birden bire tüm giydiğim kıyafetlerimin koltuk altı kısmını sapsarı yaptı. 4-5 adet tişörtüm giyilmez hale geldi. Daha önce hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım. Hemen farklı bir deodoranta geçtim ve sorun ortadan kalktı. Koca şişe öylece duruyor şimdi.

Şahin 349 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı23 Kasım 2015

    Bu arada şikayeti yaptıktan sonra firma hemen benimle iletişime geçip, şikayette bulunduğum ürünü adresimden teslim aldı. İncelemek amacı ile fabrikaya gönderilip tarafıma bilgilendirme yapılacağı söylendi. Özür mayetinde bir yazı ile de ücretsiz ürün hediye etti. Teşekkür ediyorum.

  • Şahin23 Kasım 2015

    Firmaya hızlı iletişim ve aksiyonu için teşekkür ederim. Umarım ülkemizdeki firmalar da bu denli büyük firmaların müşteri memnuniyeti politikasını az da olsa benimser.

  • Rexona Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön