Retro Medya Oyun Şikayetleri

(16 şikayet)
Retro Medya

Benim onayım olmadan oyun üyeliğine abone olmuşum ve hattından 56 TL fatura yansıtılmış Retro Medya tarafından.

06 Nisan
Retro Medya

Çocuğum ücretsiz oyun sitesine girmiş ve nasıl olmuşsa mobil oyun aboneliği başlamış ertesi sabah durumu fark eder etmez mobil ödemeyi kapattım ancak; Retro Medya'yı da aramam gerektiği söylendi. Fakat Vodafone…

05 Nisan
Retro Medya

Çocuk oyun oynarken yanlışlıkla gelen bildirimi onaylamış 56 TL faturama bakiye yansımış, üyeliğimin iptalini kesilen bakiyemin iadesini istiyorum.

04 Nisan
Retro Medya

Retromedya.com adlı bir oyun sitesi onayım olmadığı halde benden 56.00₺ ödeme yapmış ve bunun iptali için bana verilen şirkete ait telefonları aramama rağmen cevap verilmiyor firmaya ulaşıp ücret iadesi talep e…

31 Mart
Retro Medya

Kayıtlı Vodafone numaramdan bilgim dışında C-Mop_Retromedya isimli mobil oyuna üye yapılmışım. Faturama hemen 56 TL yansıtılmıştır. Oyunun iptali ve paranın iadesini istiyorum.

28 Mart
Retro Medya

Haberim ve bilgim olmadan mobil oyunlara üye olmuştum ve benden 56 lira ücret kesiyorlar. Retro Medya mıdır nedir paramı iade edin.

25 Mart
Retro Medya

Haberim ve bilgim olmadan mobil oyunlara üye olmuştum ve benden 56 lira ücret kesiyorlar. Retro Medya mıdır nedir paramı iade edin!

24 Mart
Retro Medya

Faturama 112 lira yansıtılmış bana hiçbir şekilde oyun falan bir şey gelmedi. Bu ücretin iadesini istiyorum.

23 Mart
Retro Medya

Nasıl üye olduğumu bilmediğim Retro Medya bana bu ay 56 TL mobil oyun faturası kesmiş. Acaba oynamadığım ve alakam olmayan oyunda kaçıncı oldum. Onu bildirseydiniz bari. 1 ay bekleyeceğim 56 TL'yi tarafıma iade…

22 Mart
Retro Medya

Kayıtlı Vodafone numaramdan bilgim dışında veya dalgın bir zamanımda c-mop_retromedya isimli mobil oyuna üye yapılmışım. Faturama hemen 56 TL yansıtılmıştır. Oyunun iptali ve paranın iadesini istiyorum.

19 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön