Pelin K. Teşekkür Mesajı

Retouch konuyla ilgili sıkıntılarımız çözdü. Teşekkürler...

Retouch Poliklinik Parasını Ödediğim Bakımın Hizmetini Alamıyorum.

Pelin K. |

Şişli Retouch Poliklinik'inde cilt bakımı üyeliğim bulunuyordu. Toplamda 4 bakım, fakat ben 2 bakım yaptırdım geri kalan 2 bakım hakkımı parasını ödemiş olmama rağmen kullanamıyorum. Bana dedikleri şey sözleşmenin 18 ay süreli olması ve sözleşme süremin bitmiş olmasından dolayı geri kalan 2 bakım hakkımı da kaybetmiş olmam. Bu çok saçma.

Üye yaptırmak için saatlerce yalvarırlar ve ikna ederler sonra parasını isterlerken de sürekli ararlar. İş hizmet vermeye gelince de süre bitti olur. Parasını ödediğim cilt bakımı hizmetini almak istiyorum. Gerekirse bu konuyu sonuna kadar götüreceğim. Para kolay kazanılmıyor hele sizde kalsın diye hiç kazanılmıyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Eksik Hizmet Alma Paket Şartları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin K.
  29 Aralık
  09:49

  Çözüm sürecindeki anlayışları için teşekkürler.

 • Pelin K.
  15 Aralık
  16:38

  Retouch konuyla ilgili sıkıntılarımız çözdü. Teşekkürler...

 • Pelin K.
  15 Aralık
  12:10

  Bana kimse kalan seanslarımı kullanmam için dönüş yapmadı. Bilgi vermek için arayacaklarını söylediler ancak henüz dönüş olmadı. Gösteriş amaçlı yazılan bir cevap... Neden bana kimse dönüş yapmadı???

 • 06 Kasım
  16:02

  Üyemiz ile yapılan göüşme neticesinde,sözleşme süresinin bitimi üzerinden henüz kısa bir zaman geçtiği için kalan seanslarına kullanmaya devam edebileceği bildirildi.Bu durumda kendisine kalan 2 seans cilt bakımını kullanması için ek süre olarak 6 ay daha zaman verildi.Kendisine verdiğimiz bu sıkıntıdan dolayı özür dileriz.