08 Temmuz 2014

Retouch Poliklinik Parasını Ödediğim Bakımın Hizmetini Alamıyorum.

Şişli Retouch Poliklinik'inde cilt bakımı üyeliğim bulunuyordu. Toplamda 4 bakım, fakat ben 2 bakım yaptırdım geri kalan 2 bakım hakkımı parasını ödemiş olmama rağmen kullanamıyorum. Bana dedikleri şey sözleşmenin 18 ay süreli olması ve sözleşme süremin bitmiş olmasından dolayı geri kalan 2 bakım hakkımı da kaybetmiş olmam. Bu çok saçma.

Üye yaptırmak için saatlerce yalvarırlar ve ikna ederler sonra parasını isterlerken de sürekli ararlar. İş hizmet vermeye gelince de süre bitti olur. Parasını ödediğim cilt bakımı hizmetini almak istiyorum. Gerekirse bu konuyu sonuna kadar götüreceğim. Para kolay kazanılmıyor hele sizde kalsın diye hiç kazanılmıyor.

Pelin 3.528 Okunma

Cevaplar

 • Pelin'in Teşekkür Mesajı29 Aralık 2014

  Çözüm sürecindeki anlayışları için teşekkürler.

 • Pelin'in Teşekkür Mesajı15 Aralık 2014

  Retouch konuyla ilgili sıkıntılarımız çözdü. Teşekkürler...

 • Pelin 15 Aralık 2014

  Bana kimse kalan seanslarımı kullanmam için dönüş yapmadı. Bilgi vermek için arayacaklarını söylediler ancak henüz dönüş olmadı. Gösteriş amaçlı yazılan bir cevap... Neden bana kimse dönüş yapmadı???

 • Retouch Poliklinik Temsilcisi06 Kasım 2014

  Üyemiz ile yapılan göüşme neticesinde,sözleşme süresinin bitimi üzerinden henüz kısa bir zaman geçtiği için kalan seanslarına kullanmaya devam edebileceği bildirildi.Bu durumda kendisine kalan 2 seans cilt bakımını kullanması için ek süre olarak 6 ay daha zaman verildi.Kendisine verdiğimiz bu sıkıntıdan dolayı özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön