31 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10835206

Rentalcars.com Firması Mağdur Etti!

Rentalcars.com firmasından araç kiraladım. Aracı Bergamo Orio Havalimanı'ndan alacaktım.10 günlük ücretinin tamamı da 4 ay önce rezervasyon sırasında ödedim. Önce 50%'sini bir hafta sonra
da kalan tutarı kredi kartımdan çektiler.


Aracı saat 12.00'de alacağız olarak ta işaretledim internet sitesinde. Uçağın geç kalkması ve bagaj beklediğimiz için aracı almaya tam olarak 14.10'da gittim (2 saat 10 dakika) geç kaldım.Aracı firma olan Budget aracı almak için geç kaldığımı maksimum 2 saat beklediklerini 10 dakika önce başka bir müşteriye sattıklarını söylediler. Bende böyle bir şeye hakları olmadığını aracın parasının tamamını 4 ay önce ödediğimi söyledim. Hiç bizi dinlemediler. Ofisi terk ettik.


Bunun üzerine Rentalcars.com firmasını defalarca aradık zorla bir müşteri temsilcisine bağlandık. Yardımcı olacağını ve arayacağını belitti. Tabi ki kimse aramadı. Bunun üzerine tam 2 kat fiyatına başka bir tedarikçiden aracı kiraladık. Bu olanları firmaya yazdık. 10 gün üstüne bize ekteki cevabı verdiler. Aracın sadece 3 günlük iadesini ödeyeceklerini belirttiler.

Kamer Kamer 873 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları