02 Ekim 2013

Renault'tan 2. El Aldığım Aracım Kusurlu Çıktı!

Renault Mais Söğütözü Ankara 2. el satış bölümünden Haziran 2013 ayı içerisinde 2010 model 26000 km'de aldığım Megane Coupe araçta yaklaşık 250 km sonra motordan ses geldiği tarafımdan tespit edilmiştir.

Aracı aldığım Söğütözü servisine kontrol ettirdiğimde Volan dişlisinin arızalı olabileceğini eski müşterimiz olduğunuz için garnti kapsamında yapılabileceğini söylediler. Yapılan kontrollerde Debriyaj, baskı balata bittiği için volan dişlisinin yandığını söylediler.

Bu problemin sürücü hatasından kaynaklandığını garanti kapsamına sokamayacaklarını söylediler. Yapılan işlem karşılığında 1800 TL benden 400 TL'de 2. el araç satış bölümünden aldılar.

Mustafa 379 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 06 Kasım 2013

    Cevaben Reno Mais Ankara' dan gelen yazı da arızanın üretim hatası olmadığı bildirildi. Benim savım ise problemin ilk sahibinden kaynaklanmış olduğudur. Bana 2. el olarak satılan aracın kusurlu olarak satıldığıdır. Ne yazıkki Reno 2.el reklamlarında Kalite güvenceden ve garantiden bahsetmektedir. Bana yardımcı olunmamıştır.

  • Mustafa 21 Ekim 2013

    Firma çözüm konusunda hiçbir yeni öneri ile gelmemiştir ve sorunuma çözüm bulunamamıştır.

  • Renault Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Mustafa KILINÇ Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön