Renault'un Bizi Yanıltmayı Bırak

Şükran Şükran07 Temmuz 12:24

2018 yılında Renault Mais Boğaziçi şubesinden Clio marka 9.000 km de araç satın aldık. Aracı satın alırken Tramer kaydına baktığımızda sadece arka tampon bölgesinde bir hasar vardı. Oradaki görevlilerde bu hasarın büyük bir şey olmadığını belirttiler. O zaman sorguladığımızda arka tamponun boyalı olmadığını gördük. Aracın Renault güvencesinde olduğunu ve bütün bakımlarının yetkili serviste yapıldığı söylendi. Zaten bize böyle bir durumda araçları satmadıklarını,99 noktalı hasar tespit uygulamaları olduğunu söylediler. Ve aracı satın aldık. Aradan zaman geçtikten sonra arka tamponun rengi gözle görülür bir şekilde açılmaya başladı. 

Gövdede ki boyayla bariz fark oluştu. Aracın periyodik bakımını yaptırmaya gittiğimizde geçmiş servis bilgilerini istedik. Ve beklenen oldu, aracın servis dışında sanayide boyandığını öğrendik. Showroom da hiçbir kusuru olmayan aracın arka tamponunun boyalı olduğunu anladık. Bize satarken pasta cila vb... Uygulamalarla bayiide düzeltildiğini düşünüyoruz. Renault kurumsal ya da Mais Boğaziçi şubesinin bize geri dönüş yapmasını istiyoruz. Sanayide boyatılan tamponun hiç olmazsa serviste yeniden eski haline boyanmasını talep ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 07 Temmuz 12:26

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler