24 Ocak
#11493751

Renault Zamanlar 1,5 Yıl Sonra Fatura Edilen Tutar!

2017 yılı eylül ayında Renault Zamanlar Otomotiv'i arayıp yol yardımı talep ettim ve yol yardım gelince aküyü değiştirdi ve kredi kartımla ödeme yaptım. Aradan 1.5 yıl geçti ve 24.01.2019 tarihinde Zamanlar Otomotiv Servisinden beni arayarak o zamandan 74 TL'lik bakiyemin kaldığını söylediler. Bu muhasebe 1.5 yıldır neredeydi de şimdi geri dönüş yapıyor? Ayrıca o anda ne kadar para talep edildiyse onu verdim ve kayıtları da mevcut. Zaten yol yardıma onu o anda vermezseniz onarım yapmıyorlar ayrıca o anda fatura da vermiyorlar. Sadece kredi kartı slibi veriliyor. Herkes birbirine sonradan bir şeyleri fatura etsin oh ne güzel dünya. Her türlü yasal yola başvuracağım. Bu șekilde bir muhasebe yapılmaz, müșterilere de 1,5 yıl sonra dönülmez.

Dogus Dogus 2.438 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dogus'un Teşekkür Mesajı25 Ocak

    Gerekli incelemeleri yapan Renault Genel Müdürlük çalıșanları ve çağrı merkezi çalıșanlarına hassasiyetleri için teșekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz Sn. DOGUS O., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları