25 Aralık 2013
Yorum Yap
#2192305

Renault Yetkili Servis Yan Sanayi Malzeme Kullandı!

Mais'e ilettiğim şikayet, parçanın değişim tarihinin eski ve yetkili servisin kapalı olmasından dolayı, yan sanayi parçanın orjinali ile değişimi kabul edilmedi.


30.11.2013 tarihinde motordaki fazla sarsıntı için Eyüp- İnanlar inşaat yetkili servisine gittim. Motor arka kulağının değişimi için aracı servise bıraktım. Servis tarafından, araca önceden takılmış motor ön kulağının orijinal olmadığı ve sarsıntının giderilmesi için değişmesi gerektiği bilgisi verildi, ücret istendi. Orijinal olmadığı bilgisi verilen parçanın değişimini onaylamadım, çünkü o parça yine eski yetkili servis İlke Otomotiv tarafından 01.04.2009 tarihinde değiştirildi.
Faturası mevcuttur.

Murat 335 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Murat KIYMAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler