10 Ağustos 2015
#3462893

Renault Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Arızayı siz binici olarak garanti süresi içerisinde tespit ediyorsunuz ama bunu yetkili servis farklı zamanlarda garanti süresi içerisinde servisi gitmesine rağmen tespit etmiyor ya da edemiyor. Sonuç olarak garantisi bitince aracın Renault mais yetkili servis bu arızayı tespit ediyor bedeli 14.000 bin TL sürekli bu servise aracı götürdüğümüz için indirimiyle birlikte 3.500 TL, iyi peki artık yapacak bir şey yok bir çalışma yapalım. Bu fiyattan yapalım aracı diyorsunuz bir hafta sonra bir çalışma yapıyorlar sonuç 4.650 TL komik bir durum.

Haydar Haydar 575 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Haydar'ın Teşekkür Mesajı10 Ağustos 2015

    Öncelikle Renault mais servis müdürü Özgün türkan Bey başta olmak üzere, aktif satış danışmanı Metin Kızılırmak Bey'e, mekanik atölye şef'i Orhan dursun Bey'e ve Renault mais Ankara personle ve amirlerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder. Mağduriyetimin ivedikle giderilmesi konusunda gösterdikleri hassasiyete teşekkürü bir borç bilirim.

  • Renault Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Haydar KOSİF, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları