20 Mart 2013 #1696587

Renault Yanlış Bilgi İle Araç Sattı!

Geçtiğimiz eylül ayında Renault Mais Anadolu Bölgeden Master Kamyonet satın aldık. Aracın net taşıma kapasitesi sipariş esnasında 1. 000 kg olarak belirtildi biz de uygun görerek alım kararı verdik (ruhsat üzerinde belirtilen araç boş ağırlığı 2. 500 kg dolu ağırlığı 3. 500 kg). Aracı aldıktan sonra 2 sefer fazla yükten dolayı ceza yedik ve sonrasında kontrol ettiğimizde aracın boş ağırlığının 2. 950 kg olduğunu tespit ettik.


Durumu yetkililere bildirdik ama söylenen aracın kasasını yapan firmanın proje esnasında yanlışlık yaptığı ve ücret ödemeden ruhsat tonajını değiştirecekleri yönünde oldu. Konu ile ilgili olarak kimse aramıyor, biz de kimseye ulaşamıyoruz. Resmen yanıltıldık.

Muharrem 275 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem20 Mart 2013

    Sadece site üzerinden cevap verilmiştir şeklinde açıklama gelmektedir ama bunun dışında hiçbir aksiyon alınmamaktadır, firma tamamen konu ile ilgisiz bir tavır takınmıştır, ciddiyetten maaalesef çok uzaktır. Saygılarımla.

  • Renault Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin aynı konuyla ilgili başvurusuna daha önce siteniz üzerinden cevap verilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön