Renault Yakıt Geri Dönüş Hortumu!

Tayyar Tayyar1 yıl önce

1.- 23.03.2018 tarihinde ikinci el 2009 model 94000 km'de Megane3 hb 1,5 dCi 105hb expression araç aldım. Aracımda rolantide ve hareket halinde vuvv diye ses yapıyor. Araştırdım ve bu durumun yakıt geri dönüş hortumunun hatalı üretiminden kaynaklandığı ve hataya maruz kalan bir çok kullanıcının aracında ücretsiz olarak yeni nesil parça ile değişim yapıldığını öğrendim.

2.- Yokuşlu yol çıkma esnasında araç 2 viteste giderken 1500-2000 devire düşmesi esnasında araçta bayılma gaz kesme oluyor. Yetkili servis ve Özel servislerin aldığım cevap kronik olduğu ve çoğunda bu tür sorunun olduğunu çözüm için herhangi bir bilgimiz olmadığı iletilmiştir. Mağdur durumdayım ve Renault firmasına memnuniyetsizliğimi bildirmekteyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler