31 Ocak
#11524458

Renault Vites Ve Direksiyon Hatası Hiç Çözülmüyor!

2013 Joy aracımı 7 ay önce aldım araç servis kayıtlı 95000 de aldığımda 86000 di aracı aldığımda eksperde hiçbir yerinde sıkıntı olmamasına rağmen kullanmaya başladığımdan beri vites geçişleri vuruntulu artı direksiyon sola çekiyor devamlı hiçbir rot balans ve mekanik servisi çözemedi bunlara hep kronik arıza dediler araçtan resmen soğudum yolda düz gitmiyor ufak bir rot ayarı değil bu kronik sebebi bile çözülmüyor.

Uğur Uğur 1.115 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Uğur07 Şubat

    Renault olarak Türkiye de satışlarda iyi olabilirsiniz ama satış sonrasında araçların kronik problemler karşısında garantisinin devam edip edip etmediği sizin için çok önemli olması sattığınız araçların arkasında durmadığınızın bariz göstergesidir

  • Renault Temsilcisi31 Ocak

    Değerli Müşterimiz Sn. UĞUR A., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları