24 Nisan 2018
#10365156

Renault Vites Sorunu!

2011 model Renault Fluence privilege 1.6 benzinli otomatik ayrıca tüplü olan aracımla Niğde'den Ankara'ya giderken ilk kez sorun yaşadım. Araç aniden küt gibi bir ses çıkartıyor ve vites geçmemiş gibi oluyor ışıklar yanıyor egzoz emisyon ve vites kutusunu kontrol gibi bazende ESP kontrol gibi duruyorum tekrar yola koyuluyorum düzeliyor ancak yine yapınca o ses durup tekrar çalıştırıyorum düzeliyor. Geçenlerde 2 bin km yol yaptım bu sorun yoktu bu yeni başladı sanki vites geçmiyor bir noktada kalıyor aracın sesinden anlıyorum. Örnek çözüm nedir. Yazılım diyorlar ya da yardımcı olacak var mı yetkililer bu çok görüp şahit olmuşlardır yardımcı olsunlar bulunduğum yerde normal yetkili servis yok bile yardımcı olun.

Oğuz Oğuz 5.517 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oğuz25 Nisan 2018

    Hala sonuca varılmadı Kayseri servise günü ben belirtecem ancak bugün beni aradılr ve sorunu sormadan peşin şu kadar nakit ödeyeceksiniz dediler benim sorunu aynı modeldeki birçok araçta yaşandığını okuyorum ve bu eğer birçok araçta oluyorsa bu hata Renault maise ait olmalıdır bunu Honda yapıyor bu yılda bütün on yaşındaki araçlarını ücretsiz çağırarak yapmıştır. Göreceğiz inşallah para diye aracı emanete bırakmayız.

  • Renault Temsilcisi24 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. OĞUZ Y., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları