Renault Vites Kutusunu Kontrol Ettirin Uyarısı

Ahmet Ahmet21 Ağustos 00:08

2014 Clio 4 aracım sürekli vites kutusunu kontrol ettirin uyarısı veriyor. Geri vitese geçmiyor ve devir yükseliyor araç gaz yemiyor. Akü ve kutup başlığı arızası denilip değişti serviste. Araç 5 gün sonra aynı sorunları verdi. Servise sorun gitsin diye gittim hala çözüm yok Ankara trafiğinde yolda kalıp duruyorum ve araca binemez oldum. 

Servise o kadar 3000 TL parayı boşa mı veriyoruz? Sanayide uğraşmayalım diye gittik o olabilir bu olabilir. Bizim Fransa'dan gelme makinemize bağlayacağız diye adam mı yanıltıyorsunuz. Bir daha sorun olmaz dediler serviste uzun yola gidecektik kaldık. Bir çözüm bulmasını bekliyoruz Renault Mais yetkililerinin.

Cevaplar

Renault Logo Renault 21 Ağustos 13:08

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ünal 26 Ağustos 11:15  

    Ahmet Bey merhabalar, benzer sorunlar bende de var siz bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Aslı 26 Ağustos 16:52  

    Bizde de var ne yapacağız bilmyioruz kesinlikle kronik hata

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler