16 Aralık 2016
#7228076

Renault Vites Geçmeme Sorunu!

2013 model 35000 km de dizel icon aracımda bazı sıkıntılar var ve bu sıkıntılar benlik bir sıkıntı değil üretimden kaynaklanan sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Sıkıntım aracım ilk aldığım günden beri geri vitesleri ve vites geçişleri çok sertti. Zamanım olmadığından bununla ilgili servise gidemedim ancam son zamanlarda özellikle 1. ve 2. vites geçişlerinde kilitlenmeler ve zor vites geçişleri olmaktadır.


Hatta bazen yolda kaldığım günler oldu vites geçiremediğim. Ve bu araçtan kullanan arkadaşlarda da bu sorunların olduğunu fark ettim ve bu sorunun sadece benim araçla ilgili olmadığını fark ettim. Bu sorunun üretimden kaynaklanan sıkıntı olduğunu düşünüyorum ve garanti kapsamında sorunun çözülmesini talep ediyorum. Aksi takdirde hakkımı yasal yollarda arayacağımı beyan ederdim.

Ertan Ertan 1.846 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi16 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.ERTAN T. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları