16 Mayıs 2016

Renault Üretim Hatası Olan Farların Garantiden Değişmemesi!

Aracım 2013 Nisan ayında aldım geçen yeni fark ettiğim, farların iç kısmında üretim hatası su damlaları şeklinde lekelenmeler var. Mart ayında aracımın garantisi varken servise götürdüm kalorifer klape motoru değişti garantiden fakat garantiden değişmesi gereken farlar İzmir Gaziemir Renault Ermat servisi garantiden değiştirmemiştir. Bu tür bir sorunu diğer servisler farları garantiden değiştirir ama Ermat servis şefi farlarla ilgili Mais'e yazışma yapmadan kendi kararıyla değişmez dedi. Aracımın garantisi bittikten sonra 01.04.2016 da bitti garantisi, aracı İzmir Renault Mais servisine götürdüm farlar için yetkili Mais aracımın garantisi olsaydı farları değiştireceklerini söyledi diğer türlü ücret talep etti. Şimdi aracımın garantisi varken farları garantiden değiştirmeyen İzmir Gaziemir Renault Ermat servisinden şikayetçiyim.

Şeyhmus 2.099 Okunma

Cevaplar

  • Şeyhmus26 Mayıs 2016

    İletişim kuruldu sorunun sarı ampulden olduğu söyleniyor sarı ampul sinyalde var benim sorunum normal ampullerin olduğu bölgede çözüm bulmamak için sarı ampulleri bahane etmiştir servis ki bu farlarda lekelenme sorunu Clio 4 lerin çoğunda var ve bu farlarla ilgili üretim sorunudur. Hiç sarı sinyal ampul takılmamış araçlarda da aynı lekelenme olmaktadır. Benim düşüncem Renault gibi büyük bir firmanın kronik sorun olan bu hatayı düzeltmesi ve mağdur olan kişilerin farlarını değiştirmesi servis sorumlusu kendi düşüncesiyle değişmez dedi diye sorunu sarı ampullere yüklememesi lazım.

  • Renault Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Sn. Şeyhmus K., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön