Renault Uğultu Ve Vuruntu Sesi

Veysel Veysel18 Eylül 22:52

2019 /2020 ocak ayı çıkışlı 0.9tce sw kasa manuel vites aracımdan düşük viteslerde rahatsız edici bir uğultu geliyor otobüslerdeki rötarlar sesine benzeyen bir ses geliyor benzinli bir araçtan böyle bir uğultu olması normal olamaz aracın km 12.000km aracı İstanbul Esenyurt'taki yetkili servise götürdüm test sürüşü yapıldı bu araçlarda normal olduğu söylendi ve herhangi bir işlem yapılmadı.

Renault bu konuda yetersiz kalıyor araç garantili fakat ne şikayetle gitsek normal deniliyor düşük viteste rölantide araç akülü çocuk arabası gibi çalıyor debriyaja basınca tak tük ses geliyor servise ne sorsak normal deniyor 20 yaşındaki reno9 2020 Clio'dan daha sesiz yürüyor aracın garantisi bitince bu durum kullanıcı hatası olur hiçbir araçta böyle bir şey görmedim sanırım bu araç son Renault um olacak.

Cevaplar

Renault Logo Renault 21 Eylül 13:29

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fatih 3 gün önce  

  Ve park halinde iken alttan şıkırtılar geliyor depriyaja basınca ses kesiliyor. Hatta bende sıvı eksiltmesi var, genleşme kabı mim. Altındaydı götürdüm ekranda uyarı verdimi dediler anlamadım, hepsine normal dediler anlamadım. Sıkıntı büyük.

 • profile-icon Fatih 3 gün önce  

  Merhaba aracım 2019 aralık çıkışlı 10 bin km de 0.9 tce sw, aldığımdan beri uğultu sorunu benim aracımın 2. Ve 3. Viteslerinde mevcut ve giderek artıyor, inanın çok rahatsız edici, korkuyorum yolda kitleyecek ve garantiye girmeyecek diye.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Fatih 3 gün önce  

  Veysel bey bu ses yüzünden arabadan soğumuş durumdayım, bir anormallik var alamadım, sanırım servisteki arkadaşlar sadece bakım yapmasını biliyorlar galiba, arabadan anladıkları yok her şeye normal diyorlar. Ben tekrar gideceğim ve kayıtları açtırcam.

  profile-icon Veysel 3 gün önce  

  Bende de 2020 ocak çıkışlı 09tce cılio sw var aynı sorun benim aracımda var ve yetkili servise gittim 2kez uğultu ve debriyajdan gelen tak tuk sesten fakat normal bir sorun yok deyip geri gönderiyorlar işin garip tarafı bu şikayetimden kyt açılmamış!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler