Renault  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Renault Talisman R-link Versiyonu Güncellenmiyor

4.417görüntüleme
İlker
İlker 20 Kasım 2020 07:56

2016 model Talisman araç sahibiyim. Aracın radyosu ile birçok yazılımsal problem var. Radyo kendi kendine kanal değiştiriyor, bluetooth tan müzik dinlerken birden kendi kendine SD karta veya radyoya geçiyor. Radyoda direksiyondan kontrol ederken ise 2. Kanaldan 3. Kanala geçmek istediğimde 1. Kanala geçiyor. Start stop açıkken radyo sesi kendi kendine yükseliyor vs.

Mevcut Rlink sürümüm v7 (2018), talismanlar için v8 (2019) ve v9 (2020) sürümleri de mevcut ama Renault servise gittiğimde v7 son sürüm, sizin için güncelleme yok diyor. Farklı yetkili servislerdeki arkadaşlarımla konuştuğumda, Renault Fransa server ları üzerinden bu yeni! Yazılımların indirilmesini engelledi bilgisini aldım. Renault müşteri hizmetlerini aradığımda ise tarafıma 1 hafta sonra dönüş yapıldı ve v7 yazılımının Talisman için en güncel sürüm olduğu söylendi.

Renault ya güvenen Talisman sahipleri olarak 5 yıldır bu problemli radyoyu kullanmak zorunda kaldık, evdeki 50TL lik radyom daha iyi çalışıyor. Artık v9 a güncellememizi yapın lütfen... Konu ile ilgili Fransa Renault ya da yazacağım.

Renault Logo
Renault20 Kasım 2020 10:02

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler