25 Mayıs
#12026025

Renault , Symbol 2013 Korna, Sinyal, Far Kolu Arızaları!

Symbol 2013 korna, sinyal, far kolu arızasını bir de ben ileteyim istedim. Bu çok yaygın problemi sizler çok iyi biliyorsunuz. Şikayetlere karşı verilen kurumsal cevaplarınız ise Türkiye ile bütünleşmiş Renault markasına hiç yakışmıyor. Sizlere önerim şu: bu kolun hatalarını derhal giderip, yenisini üreterek, yetkili servisler üzerinden biz müşterilerinize çok makul bir fiyata (100-150 TL'ye) değişimini yaptırmanızdır.


Bu önerim, Renault markasının daha fazla prestij kaybı yaşamasını çok kısa ve çok ekonomik olarak çözer diye düşünüyorum. Halen kornam çalmıyor. Buna bağlı olarak üçüncü şahıslara karşı bir sıkıntı yaşarsam, sorumlusu da doğrudan bu hatalı üretimi gidermeyen siz Renault yetkilileri olacaktır. Bu dostane önerimi umarım dikkate alırsınız.

Dr Dr 1.853 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi27 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; AYDIN YILDIRIM, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları